Page 79 of 80

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Mon Jun 13, 2016 8:47 pm
by Брадли

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Sun Jun 26, 2016 12:27 am
by saibo

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Sat Oct 08, 2016 5:14 pm
by universum
Image

Да отбележим и новост от Опинел. Бих предпочел десятка карбон с букова дръжка пред този.

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Sat Oct 08, 2016 6:47 pm
by universum
saibo wrote:за мен по-добрия F-1 :wink: http://www.pohlforce.de/produkte/messer ... e-outdoor/
Image
Загледах се, верно по-добрият. Погледнах цената - два пъти по-висока. Към 560 лв.

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Tue Dec 27, 2016 10:33 am
by plambi
Esee Zancudo D2:

Image

Версия с чирени от CF:
Image

Цени: $36-50

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Sat Feb 04, 2017 12:30 pm
by plambi
Gerber Shark Belly ( ~ $25):

Image

Gerber Pocket Square (в превод - "носна кърпа") - ( ~ $25):

Image
Image

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Fri Feb 10, 2017 10:01 am
by kirilpetkov

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Thu Feb 16, 2017 1:44 pm
by universum
Едно полезно нещо.

Image

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Fri Feb 17, 2017 7:40 pm
by kirilpetkov

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Fri Feb 17, 2017 8:05 pm
by Брадли
Хваща окото

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Sat Feb 18, 2017 12:36 am
by universum
Image

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Sat Apr 01, 2017 12:36 pm
by plambi
Böker Plus Lancer (по дизайн на Сергей Панченко):

Image

Image

Color: Olive
Blade thickness: 2.54 mm
Blade length: 76.2 mm
Weight: 68 gr
Total length: 17.78 cm
Handle material: G-10
Locking mechanism: Linerlock
Brand: Boker Plus
Blade material: 440C (първите 500 бр от CPM-S35VN)




Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Tue Apr 25, 2017 4:26 pm
by plambi

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Thu Jun 01, 2017 8:56 pm
by universum
Очаквали ли сте нещо ново от Fiskars?

Image

Re: Нови предложения в каталозите на производителите на ножове!

Posted: Sun Jun 18, 2017 4:23 pm
by kukriblade