Онлайн посредници и магазини

Представяния на фирми и майстори на ножове
Forum rules
Рекламни теми могат да пускат само активни участници във форума.
Теми, касаещи трети лица (фирми или майстори на ножове), нерегистрирани във форума се изтриват без предупреждение!
Рекламни теми, в които последното мнение е по-старо от 1 година се изтриват!
Мнения за фирми или майстори, които не са членове на форума се публикуват само в общата тема в раздела, а не като отделни теми!
Post Reply
servantesss
постоянно присъстващ

Онлайн посредници и магазини

Post by servantesss » Mon Apr 30, 2012 6:09 pm

Уважаеми Колеги,

Реших да поразровя малко за фирми предлагащи посредничество при онлайн пазаруване от САЩ (Меката на ножовете според мен ) понеже единствените споменавани тук не се ползват с добро име :twisted: По-долу побликувам списък на намерените от мен с кратки коментари, какво пише за тях из нета. Моля ако някой може да допълва списъка или коментарите та да се ориентираме по-добре как да пазаруваме:
1. LOMBARD
-сайт: http://www.lombard.bg/
-отзиви: много отрицателни според това, което чета в нашия и други форуми. В интерес на истината тук там срещам и коментари на доволни хора, но на фона на оплакванията са пренебрежимо малко (друг е въпроса, че когато човек е доволен си кротува а обратното случи ли се оревава орталъка, но съм склонен да вярвам на колегите с лош опит при тях :twisted: )

2. Деливъри Шоп ЕООД
-сайт: http://delivery-shop.com/
-отзиви: основно положителни, оставам с впечетление, че са сравнително млада бургаска фирма дето се опитва да ги прави нещата като хората, имат си и някакъв форум

3. BuyNowFromUsa.com
-сайт: http://www.buynowfromusa.com/index.php
-отзиви: ами не намерих много за тях, но като че ли са доволни хората... :roll:

4. BGShopper
-сайт: http://www.bgshopper.com/
-отзиви: от малкото намерени за тях оставам с впечетление, че са положителни, но имат минимална сума на поръчка 100$

5. Shipito
-сайт: http://www.shipito.bg/
-отзиви: явно имат склад във САЩ - и насочваш поръчката си там и те ти я пращат после :roll: ама сайта им нещо не можах да го разгледам (имаше неактивни линкове)

6. Агенция ГЕЛД
-сайт: http://geld-agency.com/
-отзиви: Колегата JimHokins от другия форум подсказа за тези посредници - не ги е ползвал - попаднал е на рекламата им случайно...

7.Току що видях обява от тази фирма за посредничество http://usashop.bg/ - имало отстъпка за членове другия форум - 5% от цената на доставка - поканил съм човека да се регистрира и тук и да даде възможност и членовете на METALBLADE да ползват отстъпка. Ако някой има вече опит с фирмата да публикува в темата.

Ами тези съм намерил засега - нямам личен опит с никой от тях - коментарите са общо взето каквото съм прочел по форуми и раздумки. Сега остава някой с челен опит да даде компетентно мнение :beer2:

servantesss
постоянно присъстващ

Re: Онлайн посредници

Post by servantesss » Sat May 19, 2012 1:30 pm

Само да добавя, че Деливъри Шоп са изпитани с форумна поръчка и отделно съм поръчвал от тях - само хубави неща мога да кажа за момчетата *THUMBS UP*

kirilpetkov
почетен член

Post by kirilpetkov » Sat May 19, 2012 2:14 pm

До сега съм работил само с Деливъри и мога да кажа че са изключително точни хора, абе разбират си от работата *THUMBS UP*
Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи

Punky

Post by Punky » Sat May 19, 2012 2:19 pm

kirilpetkov wrote:До сега съм работил само с Деливъри и мога да кажа че са изключително точни хора, абе разбират си от работата *THUMBS UP*
Как работят, в смисъл освен 30% в/у сумата, други такси има ли ???

servantesss
постоянно присъстващ

Post by servantesss » Sat May 19, 2012 2:23 pm

Punky wrote:
kirilpetkov wrote:До сега съм работил само с Деливъри и мога да кажа че са изключително точни хора, абе разбират си от работата *THUMBS UP*
Как работят, в смисъл освен 30% в/у сумата, други такси има ли ???
Имат си в сайта условията, но най-добре да им драснеш един мейл с линк към продукта и да питаш колко ще ти излезе до вратата - хората са много точни и ще ти отговорят какво ще ти струва. Всъщност в зависимост от сумата има различни %-ти на комисионната - за форумната поръчка се събраха над 1000$ и комисионната наистина беше изгодна.

ratm
разучаващ
Любим несгъваем: grovkniv

Post by ratm » Sat May 19, 2012 6:56 pm

защо се занимавате с посредници?толкова е лесно да се пазари от ибея и онлайн изобщо
храните разни лентяи
....щото катафалката момче багажник няма......

Freeman
разучаващ
Любим несгъваем: В процес на търсене съм!!!

Post by Freeman » Sat May 19, 2012 7:37 pm

ratm wrote:защо се занимавате с посредници?толкова е лесно да се пазари от ибея и онлайн изобщо
храните разни лентяи
Щото сме още по-големи лентяи!!! *russian* *drink drunk*

ratm
разучаващ
Любим несгъваем: grovkniv

Post by ratm » Sat May 19, 2012 7:47 pm

30% горница(такса) е много
не сте по големи лентяи ами явно мразите парите
....щото катафалката момче багажник няма......

riboulovec
напреднал

Post by riboulovec » Sun May 20, 2012 2:01 am

На usashop.bg се обаждах миналата година и казаха че прекратяват работа? :roll:

goiko
любопитен

Post by goiko » Sun May 20, 2012 10:59 am

ratm wrote:30% горница(такса) е много
не сте по големи лентяи ами явно мразите парите
Има неща които не могат да се купят с друга карта освен издадена от местна банка,има и други неща които се доставят само на местен адрес,има и други неща дето са на по особени режими...За всичко друго ползването на посредник е неоправдано!

surr3a1
любопитен

Кампания: Massdrop x Ferrum Forge Crux S35VN Folding Knife

Post by surr3a1 » Mon Jul 03, 2017 1:49 pm

Здравейте,

Това не е представяне на нож, а по-скоро възможност да си закупите такъв в кампания, която ще свърши съвсем скоро.
Тъй като Себенза-та е с цена, която никога при нормални условия не бих платил, от доста време гледам за титаниеви чирени + S35VN и това е до момента най-приличната оферта.
Ако ви харесва можете да участвате, аз не печеля нищо освен радостта ако съм помогнал на някой.

Поздрави!

Massdrop x Ferrum Forge Crux S35VN Folding Knife

Image
Image

Gulo gulo
любопитен
Любим несгъваем: Cold Steel Kobun
Любим сгъваем: Spyderco Paramilitary 2

Knifeworks.com

Post by Gulo gulo » Tue Aug 08, 2017 3:17 pm

Здравейте колеги. Имам въпрос с поръчките от knifeworks. Ако някой от вас е поръчвал от там, как е по-лесно да се направи поръчката, с посредническите фирми или директно от сайта. За колко време пристига пратката и колко приблизително се плаща за доставката.
Не знам дали е за тук темата, но не бях сигурен къде да я създам.

plambi
Глобален модератор
Любим несгъваем: Chris Reeve Professional Soldier Insingo
Любим сгъваем: Lone Wolf Blackfoot

Re: Онлайн посредници и магазини

Post by plambi » Tue Aug 08, 2017 4:38 pm

1. Не ти трябват посредници;
2. Няма такова нещо като "точен срок" на доставка, често има по-голямо забавяне между плащането и пращането на пратката, отколкото самото й достигане до тук;
3. Цената на доставката зависи от избраната услуга - нормална или ускорена, както и от теглото на пратката и дестинацията. На сайта можеш спокойно да си поставиш стока в "кошницата" и да проиграеш целия път на сключване на сделката, буквално до самото физическо (виртуално, разбрира се) плащане - точно така ще видиш конкретно за дадената стока какви варианти за цена на експедицията ще ти предложат... Ако те удовлетворяват - плащай и си чакай стоката, ако ли не - нищо не губиш.
In nidor eGo fides.

Gulo gulo
любопитен
Любим несгъваем: Cold Steel Kobun
Любим сгъваем: Spyderco Paramilitary 2

Re: Онлайн посредници и магазини

Post by Gulo gulo » Tue Aug 08, 2017 9:12 pm

Много благодаря. До сега не съм поръчвал от чужбина по интернет и не ми е много ясно как се случва таксуването на доставката. Плащането ми е ясно ама начисляването на допълнителните такси не ми беше. Благодаря отново.

Post Reply

Return to “Фирми и майстори, предлагащи ножове”